• Emtia için Rulman DC 48V Fırçasız İletişim Kabine Fanı
  • Emtia için Rulman DC 48V Fırçasız İletişim Kabine Fanı
  • Emtia için Rulman DC 48V Fırçasız İletişim Kabine Fanı
Emtia için Rulman DC 48V Fırçasız İletişim Kabine Fanı

Emtia için Rulman DC 48V Fırçasız İletişim Kabine Fanı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Cheng Home
Sertifika: UL TUV
Model numarası: D9248-XX

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 2000 adet
Fiyat: USD1.00-8.00 per piece
Ambalaj bilgileri: paletlerdeki kartonlar
Teslim süresi: 4-6 hafta
Ödeme koşulları: / T
Yetenek temini: Ayda 200-400.000 adet
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Malzeme: PBT örnekler: Mevcut
Seçenek: sinyal çıkışı Rulman: bilyalı rulman veya kol yatağı
Başvuru: Gıda, Emtia, Tıbbi Şart: Yeni
Vurgulamak:

Fırçasız İletişim Kabini Fanı

,

Emtia İletişim Kabini Fanı

,

Emtia İçin Soğutma Fanları

Ürün Açıklaması

D9248-XX
92X92X38 mm
5,95 m3/dk

 

Sunucu Rafı için Fan Seçimi
Ev veya ofis sunucuları için büyük olasılıkla aşırı termal talepler olmayacaktır.Daha büyük bir endişe, elektrik maliyetini en aza indirmek olabilir, bu nedenle sunucuların odayı ısıtmasını durdurmak için çeşitli yöntemleri test etmek isteyeceksiniz.Bu, sunucudaki bir tavan egzozuna veya arkadan bir duvar egzozuna yönlendirilen egzoz fanları kullanılarak yapılabilir.Sıcak havanın soğuk havanın olduğu bir alana devridaim etmemesini veya tam tersini sağlamak için sunucunun ekipman veya boşluk panelleri ile doldurulduğundan emin olun.

Orta büyüklükte bir sunucu odasında ideal olarak yükseltilmiş zeminlere ve yüksek tavanlara sahip olacaksınız.Değilse, yine de soğuk koridor, sıcak koridor yöntemini kullanabilirsiniz, ancak AC'yi soğuk koridorlara iten bir kanala ve fanların kolaylaştırdığı sıcak egzozdan sunucuların önünü koruyan bir perdeye ihtiyacınız olacaktır.Farklı soğutma tasarımları yöntemleri için bu bilgilendirme videosunu izleyin.

Yüksek performanslı bilgi işlem konusunda endişe duyan veri merkezleri, sıvı soğutma sistemini tercih edebilir.Hava soğutmayı seçerlerse, tüm tesis baştan sunucular etrafında inşa edilecek, bu nedenle muhtemelen soğutma için yükseltilmiş zeminlere, egzoz için tavanda odaya ve büyük miktarda ısıyı idare etmek için son teknoloji HVAC ekipmanına sahip olacaklar.

 

Malzeme
Çerçeve: Plastik PBT 94V0
Çarklı Plastik PBT 94V0
Kurşun Tel: AWG26 "+" Kırmızı "-" Siyah Standart UL 1007
Seçenek: Sinyal çıkışı
Rulman: Rulman veya Kovanlı rulman

 

Emtia için Rulman DC 48V Fırçasız İletişim Kabine Fanı 0

Hakkımızda

Cheng Home Electronics Co., Ltd'nin bir yan kuruluşu olan Everrich Electronic (Dong Guan) Co., Ltd, DC fırçasız fanlar ve motorların tasarımı ve üretiminde uzmanlaşmış Tayvan merkezli bir kuruluştur.Şirket Ekim 1985 yılında kurulmuştur.DC fanların, motorların profesyonel tasarım ve üretiminde 30 yıllık deneyime sahiptir.Gelişmiş otomatik üretim ekipmanları ve test makineleri kullanıyoruz ve üst düzey profesyonel ve yöneticimiz var ve teknik gücümüz güçlü.

25 mm'den 172 mm'ye kadar tüm DC fırçasız fan serilerini ve 6 mm'den 50 mm'ye kadar kalınlıkları sürekli olarak ürettik.PC, masaüstü bilgisayar, telekom, araba, projektör, fotokopi makinesi, koku lambası ve endüstriyel, medikal, ev aplikasyon ve diğer ekipmanlarda müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına yönelik her türlü fan ve motor geliştirerek her müşterimizle ortaklık kurmak istiyoruz.

Yüksek verim, kalite ve istikrar üretiyoruz.Fanlarımız düşük gürültü, yüksek hava akımı, uzun ömür. CCC, UL, TUV gibi birçok yerli / uluslararası profesyonel sertifikayı geçtik.Ürün dünya çapında ABD, Japonya, Kore, Güneydoğu Asya ve Hong Kong vb. Ülkelere satılmaktadır.Ayrıca dünyaca ünlü firmalarla da işbirliğimiz var.Dünyada her zaman lider konumda kalabilmek için sürekli ekipman ithal ediyor, yeni ürünler geliştiriyor ve yeni pazarlar yaratıyoruz.

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Emtia için Rulman DC 48V Fırçasız İletişim Kabine Fanı bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.