• Sunucu İçin Yüksek Hava Akışı PBT PWM Kontrollü Fan
  • Sunucu İçin Yüksek Hava Akışı PBT PWM Kontrollü Fan
  • Sunucu İçin Yüksek Hava Akışı PBT PWM Kontrollü Fan
  • Sunucu İçin Yüksek Hava Akışı PBT PWM Kontrollü Fan
  • Sunucu İçin Yüksek Hava Akışı PBT PWM Kontrollü Fan
  • Sunucu İçin Yüksek Hava Akışı PBT PWM Kontrollü Fan
Sunucu İçin Yüksek Hava Akışı PBT PWM Kontrollü Fan

Sunucu İçin Yüksek Hava Akışı PBT PWM Kontrollü Fan

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Cheng Home
Sertifika: UL TUV
Model numarası: C80XX-XX

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 2000 adet
Fiyat: USD1.00-8.00 per piece
Ambalaj bilgileri: paletlerdeki kartonlar
Teslim süresi: 4-6 hafta
Ödeme koşulları: / T
Yetenek temini: Ayda 200-400.000 adet
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Malzeme: PBT örnekler: mevcut
Seçenek: sinyal çıkışı Rulman: bilyalı rulman veya kol yatağı
model: C80XX-XX boy: 80x80x38 mm
Vurgulamak:

Yüksek Hava Akışı PWM Kontrollü Fan

,

Sunucu İçin PWM Kontrollü Fan

,

PBT PWM Kontrollü Fan

Ürün Açıklaması

Darbe genişliği modülasyonu
Darbe genişliği modülasyonu (PWM) bilgisayar fanlarını kontrol etmenin yaygın bir yöntemidir.PWM özellikli bir fan genellikle 4 pinli bir konektöre bağlanır (pin çıkışı: Toprak, +12 V, algılama, kontrol).Algılama pimi, fanın dönüş hızını iletmek için kullanılır ve kontrol pimi, fanda 5 V veya 3,3 V'a kadar çekme gerektiren bir açık tahliye veya açık kollektör çıkışıdır.Fan voltajının hız ile orantılı olduğu lineer voltaj regülasyonundan farklı olarak, fan sabit bir besleme voltajı ile çalıştırılır;hız kontrolü, kontrol sinyaline dayalı olarak fan tarafından gerçekleştirilir.

Kontrol sinyali, fan hızını belirleyen görev döngüsü ile 25 kHz'de çalışan bir kare dalgadır.25 kHz, sinyalin sesini insan işitme aralığının üzerine çıkarmak için kullanılır;daha düşük bir frekansın kullanılması, duyulabilir bir uğultu veya uğultu üretebilir.Tipik olarak bir fan, %100'e kadar görev döngüsüne sahip bir sinyal kullanılarak nominal fan hızının yaklaşık %30'u ile %100'ü arasında çalıştırılabilir.Düşük kontrol seviyelerinde tam hız davranışı (doğrusal, bir eşik değerine kadar kapalı veya bir eşiğe kadar minimum hız) üreticiye bağlıdır.

Çoğu anakart, bu fanları işlemci ve bilgisayar kasası sıcaklıklarına göre düzenleyen bellenim ve yazılıma sahiptir.

 

 

C80XX-XX
80x80x38 mm

1.283 〜2.71 m3/dk

7,23〜29,38 mm-H2O

 

Malzeme
Çerçeve: UL 94V-O termoplastik PBT
UL 94V-O'nun Impellen Termoplastik PBT'si

Bobin: UL 94V-O termoplastik PBT
Kurşun Tel: AWG26, Kırmızı Tel Pozitif(+) Siyah tel Negatif(-)

 

Sunucu İçin Yüksek Hava Akışı PBT PWM Kontrollü Fan 0

 

 

Sunucu İçin Yüksek Hava Akışı PBT PWM Kontrollü Fan 1

Hakkımızda:

Cheng Home Electronics Co., Ltd'nin bir yan kuruluşu olan Everrich Electronic (Dong Guan) Co., Ltd, DC fırçasız fanlar ve motorların tasarımı ve üretiminde uzmanlaşmış Tayvan merkezli bir kuruluştur.Şirket Ekim 1985 yılında kurulmuştur.DC fanların, motorların profesyonel tasarım ve üretiminde 30 yıllık deneyime sahiptir.Gelişmiş otomatik üretim ekipmanları ve test makineleri kullanıyoruz ve üst düzey profesyonel ve yöneticimiz var ve teknik gücümüz güçlü.

25 mm'den 172 mm'ye kadar tüm DC fırçasız fan serilerini ve 6 mm'den 50 mm'ye kadar kalınlıkları sürekli olarak ürettik.Müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına yönelik PC,masaüstü bilgisayar,telekom,araba,projektör,fotokopi makinesi,parfüm lambası ve endüstriyel,tıbbi,ev uygulama ve diğer ekipmanlarda her türlü fan ve motor geliştirerek her müşterimizle ortaklık kurmak istiyoruz.

Yüksek verim, kalite ve istikrar üretiyoruz.Fanlarımız düşük gürültü, yüksek hava akımı, uzun ömür. CCC, UL, TUV gibi birçok yerli / uluslararası profesyonel sertifikayı geçtik.Ürün dünya çapında ABD, Japonya, Kore, Güneydoğu Asya ve Hong Kong vb. Ülkelere satılmaktadır.Ayrıca dünyaca ünlü firmalarla da işbirliğimiz var.Dünyada her zaman lider konumda kalabilmek için sürekli ekipman ithal ediyor, yeni ürünler geliştiriyor ve yeni pazarlar yaratıyoruz.

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Sunucu İçin Yüksek Hava Akışı PBT PWM Kontrollü Fan bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.